Konferencja Regionalna „SZKOŁA I BIZNES – MODEL WSPÓŁPRACY”

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku nieustannie stara się współpracować z pracodawcami z branży elektrycznej, samochodowej i mechatronicznej. Jedną z firm jest PGE Dystrybucja S.A. Rejon Energetyczny Ełk. Współpraca ta została doceniona. 23 października 2019 podczas Konferencji Regionalnej „SZKOŁA I BIZNES – MODEL WSPÓŁPRACY” Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku otrzymał tytuł PARTNERA PRACODAWCY w roku szkolnym 2018/2019 przyznany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty i Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Wyróżnienie to z rąk kuratora oświaty odebrał pan Andrzej Gerus – dyrektor ZSME w Ełku.

Natomiast pan Jarosław Dzięgielewski Dyrektor Generalny PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok odebrał tytuł ZAWODOWY PRACODAWCA w roku szkolnym 2018/2019.

Opracowała: Agata Sewastianowicz