Siatkarze i piłkarze o włos od turnieju finałowego

W miniony wtorek 23 października reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej. Nasza drużyna w turnieju półfinałowym zajęła drugie miejsce i nie awansowała do ścisłego finału. Chłopcy w swoim pierwszym pojedynku ulegli ekipie gospodarzy 1:2 (do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie break). Drugi mecz to popisy gry naszych zawodników, którzy gładko pokonali drużynę CEM 2:0. Zawody rozegrane zostały w ZS nr 6.

Końcowa klasyfikacja:
  1. ZS nr 6 Ełk
  2. ZSME Ełk
  3. CEM Ełk

Skład naszej reprezentacji:
Dariusz Każmierczyk, Marek Maciejak, Piotr Baranowski, Damian Drozdowski, Maciej Elsner, Brajan Krajewski, Jakub Mroczkowski, Hubert Mściwujewski, Łukasz Przekop, Przemysław Siwicki.

Tydzień wcześniej do walki o Mistrzostwo Powiatu Ełckiego przystąpili nasi piłkarze. Rywalizacja odbyła się na boisku przy ZS nr 2 w Ełku. Nasi zawodnicy w swoim pierwszym meczu pokonali drużynę ZDZ 3:0, następnie zwyciężyli z ekipą I LO 1:0. Niestety w dwóch kolejnych pojedynkach przegraliśmy ze szkoła sportową 0:4 oraz z gospodarzami turnieju 2:4. Do rozgrywki finałowej zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny: Zespół Szkół Sportowych oraz I LO. Naszym zawodnikom do awansu zabrakło jednego punktu.

Końcowa tabela turnieju:
  1. Zespół Szkół Sportowych
  2. I LO
  3. ZSME
  4. ZS nr 2
  5. ZDZ

Skład naszej drużyny:
Przemysław Siwicki, Dariusz Kaźmierczyk, Hubert Mściwujewski, Robert Gadomski, Sebastian Walczyk, Krystian Kulbacki, Arkadiusz Zambrowski, Norbert Wyrwicz, Jakub Perkowski

Opracował: Janusz Limberger