Środowisko naturalne – dobrem wspólnym

W dniu 8 października uczniowie klasy 3 Tm wraz z wychowawczynią udali się na wycieczkę ekologiczno-integracyjną do wsi Sikory Juskie.

Wycieczka rozpoczęła się we wczesnych godzinach porannych (6.20). Mimo wczesnej godziny i zimnego poranka dobry humor dopisywał wszystkim uczestnikom wyjazdu.

Po dotarciu do miejsca docelowego mieliśmy okazję delektować się przyrodą i darami natury, które ona wytworzyła. Wielkim atutem miejsca, w którym byliśmy, było jezioro Laśmiady i jego otoczenie. Urokliwość miejsca zachęciła młodzież do uporządkowania pola namiotowego, które może być atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Po skończonej pracy, w ramach zasłużonego odpoczynku, mile spędziliśmy czas przy ognisku integracyjnym, rozkoszując się dobrami natury i zdrowym jedzeniem na świeżym powietrzu.

Wspólnie spędzone 5 godzin minęło bardzo szybko. Wróciliśmy do Ełku zrelaksowani, z pogłębionymi relacjami i dobrym samopoczuciem.

Opracowała: Switłana Ołdakowska - wychowawczyni klasy 3Tm