ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

"Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz.
Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatków."
David Cuschieri

W pierwszych miesiącach nauki szkolnej Centrum Edukacji Ekologicznej i Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne zorganizowało Konkurs Fotograficzny pt. „Korzystam ze zrównoważonej mobilności. Dbam o zdrowie”. Konkurs polegał na wykonaniu przez uczestników fotografii ukazujących w ciekawej artystycznej formie aktywność fizyczną z wykorzystaniem ekologicznych środków transportu.

Głównymi calami konkursu było:

Wśród uczestników konkursu nie mogło zabraknąć naszych uczniów, ale także i nauczycieli. Ciekawe fotografie zostały docenione, a ich wykonawcy nagrodzeni.

Przedstawiamy naszych laureatów:

Uczniowie, pod opieką p. Anety Waszkiewicz, osobiście odebrali dyplomy i nagrody w ełckim Centrum Edukacji Ekologicznej.

Cała społeczność szkolna serdecznie gratuluje zwycięzcom i życzy dalszych sukcesów.

Opracowała: Aneta Waszkiewicz