Uwalniamy lektury!

W programie MolNet+ naszej biblioteki szkolnej została udostępniona opcja „wolnych lektur’, czyli dostęp do tekstów lektur online.

Aby skorzystać z wyżej wymienionej opcji wystarczy otworzyć na stronie internetowej szkoły zakładkę KATALOG MolNet+ i zalogować się jak do dziennika elektronicznego. Następnie wystarczy przeszukać katalog zawężając wyszukiwanie do „wolnych lektur”. Po kliknięciu w wybraną pozycję należy wybrać link do interesującego nas formatu pliku, np. pdf, mobi czy epup.

I już gotowe, można zaczynać czytać!

Biblioteka internetowa „Wolne lektury” gromadzi i udostępnia 5815 pozycji, do których możesz sięgnąć bezpośrednio z bazy biblioteki Zespołu Szkól Mechaniczno-Elektrycznych (KATALOG MolNet+) i czytać w Internecie w dowolnym czasie.

Opracowała: Bogumiła Kulesza