Wyjście do kręgielni

1 października uczniowie klasy 2te1 uczestniczyli w wyjściu integracyjnym na kręgle. Wycieczkę popzedziło przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania w czasie pandemii COVID-19.

Wyjście do kręgielni było okazją do promowania aktywnych form spędzania czasu wolnego. Po wielomiesięcznym okresie ograniczenia kontaktów spowodowanym pandemią COVID-19 uczniowie mieli okazję spędzić wspólnie czas z dala od szkolnych murów. Młodzież doskonaliła umiejętności pracy w grupie, wspólnego przeżywania sukcesów i porażek bez ryzyka ośmieszenia czy wykluczenia. Podnoszenie sprawności fizycznej, prowadzenie zdrowego trybu życia oraz dbanie o relacje międzyludzkie są ważnymi elementami dbania o higienę zdrowia psychicznego.

Opracowała: Barbara Grzegorczyk