Złoci chłopcy

2 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Tym razem uczestnicy spotkali się na trasie przy ulicy Olsztyńskiej.

Do rywalizacji o miano najlepszej ekipy biegowej przystąpiło siedem sztafet z sześciu szkół. Nasza placówka wystawiła dwie drużyny. Nasi chłopcy pobiegli fantastycznie i w pięknym stylu zwyciężyli w biegu sztafetowym 6x1000m. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z I LO, zaś na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie z Centrum Edukacji Mundurowej. Miłym zaskoczeniem było czwarte miejsce uzyskane przez drugą drużynę naszej szkoły. Chłopcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy bardzo ambitnej postawy na trasie biegu. Mistrz powiatu zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 13 października 2020 r. w Biskupcu. Opiekunem drużyn był pan Janusz Limberger.

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych I: Głowacki Przemysław (3s), Suski Konrad (2tmg), Opacki Mateusz (2teg), Bagiński Michał (2sg), Przyborowski Gabriel (1tme), Walejewski Kamil (1tme)

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych II: Chrościelewski Dawid (2tmg), Zinówko Maciej (4tme), Duba Tomasz (3tme), Kacprzyk Aleksander (1tme), Kulikowski Kacper (2tmg), Szklanko Konrad (2ts)