Tak! Pomagamy innym

Kierując się potrzebą serca i wieloletnią tradycją naszej szkoły, 8 grudnia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku otworzyli swoje serca na potrzeby innych. Młodzież aktywnie włączyła się w przeprowadzenie Bożonarodzeniowej Zbiórki Żywności zorganizowanej przez Caritas Diecezji Ełckiej.

Podczas trwania zbiórki nasi uczniowie rozdawali klientom sieci sklepów Rydzewski ulotki informacyjne o prowadzonej akcji. Przekazywali niezbędne informacje o celu akcji oraz zbierali do wyznaczonych pojemników żywność o długim terminie ważności. Opiekę nad młodzieżą sprawował pan Jan Wawiórka.

Po zakończonej akcji zebrane dary trafią do rodzin najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękuję naszym uczniom za pomoc, zaangażowanie i okazane serce podczas trwania zbiórki.

Opracował: Jan Wawiórka