Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

W całej Polsce 4 września przywitano nowy rok szkolny. Po wakacyjnej przerwie także nasi uczniowie uroczyście rozpoczęli rok szkolny 2017/2018.

W Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbyła się z tej okazji powiatowa inauguracja roku szkolnego 2017/2018.

Oficjalnego powitania społeczności szkolnej i zaproszonych gości dokonał dyrektor p. Andrzej Gerus. Podczas uroczystości głos zabrali: Jego Ekscelencja ksiądz biskup Romuald Kamiński, Warmińsko-Mazurski Wicekurator Oświaty Wojciech Cybulski oraz Starosta Powiatu Ełckiego Marek Chojnowski. W tym dniu nie mogło zabraknąć również patriotycznego programu artystycznego, małej lekcji historii, oddającej namiastkę przeżyć róweśników naszej młodzieży w czasie II Wojny Światowej.

Po uroczystym apelu odbyły się spotkania z wychowawcami klas.

Opracowała: Grażyna Orchowska