Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: pan Grzegorz Torebko – Dyrektor Rejonu Energetycznego Ełk PGE Dystrybucja, pani Marta Obrycka – dyrektor CKPiU w Ełku, pan Tomasz Sadowski – kierownik kształcenia praktycznego CKPiU w Ełku, a także emerytowani nauczyciele i dyrektorzy ZSM-E.

Dyrektor szkoły - pan Andrzej Gerus - złożył życzenia nauczycielom, pracownikom oraz uczniom naszej szkoły. Miłym momentem było również wręczenie nagród nauczycielom i pracownikom. Jest to bardzo sympatyczne podziękowanie za wkład pracy.

Następnie uczniowie klas pierwszych, w obecności całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości, złożyli ślubowanie.

Nie zabrakło również oprawy artystycznej w wykonaniu uczniów. Z zainteresowaniem i dużym rozbawieniem mogliśmy obejrzeć skecze przygotowane i zaprezentowane przez młodzież. Duże uznanie ze strony publiczności zyskały również utwory muzyczne wykonywane przez uczniów ełckiego „Mechaniaka”. Akademia spotkała się z pozytywnym odbiorem wszystkich tam obecnych.