Zorientuj się na Ełk

Sukces Dawida

W minioną niedzielę odbyła się czwarta runda zawodów na orientację „Zorientuj się na Ełk”. Zawody te rozgrywane były w ramach III grand prix Ełku w marszach na orientację. Tym razem start i meta zostały zlokalizowane w Leśniczówce Mrozy. Impreza, której organizatorem jest MOSiR Ełk cieszy się ogromną popularnością w naszym mieście.

Bardzo dobrze w marszu (biegu) na orientację poradził sobie uczeń naszej szkoły Dawid Mrówka (klasa 2 teb), który zwyciężył w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Dawid na pokonanie 11-kilometrowej trasy potrzebował 80 minut. Był to wynik zdecydowanie najlepszy wśród uczniów szkół średnich i jeden z najlepszych rezultatów wśród wszystkich uczestników. Ucznia do zawodów przygotował Janusz Limberger.

Dawidowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracował: Janusz Limberger