Wypożycz książkę na Święta i na ferie zimowe

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Biblioteka ZSM-E zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wypożyczenia książek na Święta Bożego Narodzenia i na okres ferii zimowych. W tym roku będzie to długi czas, który chociaż częściowo można poświęcić na przeczytanie ciekawych książek czy też zaległych lektur.

Dysponujemy nowymi tytułami. Na półkach mamy dla Was thrillery, fantastykę, książki sensacyjne, historyczne i obyczajowe.

Na maturzystów czekają książki, które mogą być pomocne w przygotowaniach do egzaminu maturalnego (opracowania lektur i wierszy, kompendia wiedzy oraz zbiory zadań maturalnych z matematyki).

Zachęcamy do zamawiania książek przez dziennik elektroniczny pisząc do nauczyciela bibliotekarza – Bogumiły Kuleszy, czy też przez katalog MolNet+. Po wcześniejszym umówieniu się z bibliotekarzem książki będą czekały do odebrania w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio w bibliotece.

Zdrowych i Wesołych Świąt życzy zespól bibliotekarzy – Bogumiła Kulesza i Barbara Grzegorczyk