Otarli się o podium

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych spisali się uczniowie naszej szkoły. Mechaniczni po bardzo zaciętej rywalizacji zajęli czwarte miejsce na Warmii i Mazurach. Nasi uczniowie pobiegli bardzo dobrze i dali z siebie wszystko. Niestety, do brązowego medalu stracili około 35 sekund.

Celem zawodów była popularyzacja biegów jako najtańszej i najatrakcyjniejszej formy rekreacji oraz wyłonienie najlepszych biegaczy województwa warmińsko-mazurskiego. Rywalizacja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych przebiegała na dystansie 10 x 1200 m, a miejscem zmagań młodych sportowców było Świętajno (powiat szczycieński). Najlepszych sześć zespołów otrzymało pamiątkowe puchary i dyplomy.

Naszą szkołę na zawodach reprezentowali: Sebastian Duba (4TE), Bartłomiej Imko (4 TS), Michał Rytel (3 TE), Kamil Elbich (3 T), Krzysztof Babiński (2 TME), Jan Zawadzki (2 TME), Dominik Zawadzki (2 TME), Mateusz Kwiatkowski (2 TE), Michał Orłowski (1 S), Robert Szulc (1 TME), Dawid Mrówka (1 TE). Opiekun: Janusz Limberger

Wyniki w kategorii Szkoły Ponadgimnazjalne - Chłopcy:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Iławie
2. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 w Iławie