Stypendia Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przyznał stypendia uczniom szkół ponadgimnazjalnych

Miło nam poinformować, że Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przyznał po raz kolejny stypendia naukowe uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Intencją programu stypendialnego jest wspieranie kształcenia zawodowego poprzez wspomaganie wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zapewnienie wysokiej jakości kształcenia zawodowego dostosowanego do potrzeb rynku pracy. Programem stypendialnym objęci mogą być uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce i odbywający praktyki zawodowe/staże w firmach prowadzących działalność na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Tym razem Zarząd SSSE S.A. postanowił przyznać stypendia 11 uczniom ze szkół zawodowych oraz techników. Wśród nich znalazło się aż 4 uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku:

1. Dawid Maciorowski – klasa 4te
2. Kamil Gniedziejko – klasa 4ts
3. Michał Myszczyński – klasa 4t
4. Radosław Danowski – klasa 4te

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu naukowych sukcesów.

Powodzenia!

Opracowała: Agata Sewastianowicz