Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Złoci chłopcy i brązowe dziewczyny

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym zaprezentowały się zespoły z naszej szkoły. Drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce w turnieju, zaś dziewczyny uplasowały się na trzeciej pozycji.

Rywalizacja o miano najlepszej ekipy w powiecie odbyła się 18 listopada na hali Zespołu Szkół nr 6 w Ełku. W mistrzostwach wzięło udział 6 zespołów żeńskich i 8 drużyn męskich.

Nasza męska ekipa nie miała sobie równych. Jak burza przeszła przez eliminacje, wygrywając wszystkie mecze. Nasi zawodnicy pokonali po kolei Zespół Szkół Sportowych, Zespół Szkół nr 6 oraz Zespół Szkó nr 5. W finale drużyna Mechaniaka pokonała reprezentację ZDZ. Dość powiedzieć, że nasi uczniowie wszystkie mecze w turnieju wygrali po 3:0! Dzięki tej wygranej nasz męski team zakwalifikował się do półfinału wojewódzkiego.

Mega niespodziankę sprawiła nasza żeńska ekipa, plasując się na trzeciej pozycji w zawodach. Nasze dziewczyny eliminacje zaczęły od porażki z Zespołem Szkół nr 2, następnie pokonały Zespół Szkół nr 6 i awansowały do małego finału. W pojedynku o brąz nasze reprezentantki gładko pokonały I LO w Ełku i tym samym zajęły III miejsce w zawodach.

Wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Zespół Szkół nr 2
2. Zespół Szkół nr 5
3. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych
4. I Liceum Ogólnokształcące
5-6. Zespół Szkół nr 6, Zespół Szkół Sportowych

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych
2. Zakład Doskonalenia Zawodowego
3.I Liceum Ogólnokształcące
4. Zespół Szkół Sportowych
5-6. Zespół Szkół nr 5, Zespół Szkół nr 2