Spotkanie integracyjne klasy I TEB

Początek roku szkolnego to dla każdego ucznia okres trudny, a zarazem pełen oczekiwań. Jaka okaże się nowa szkoła i klasa? Jakich kolegów tam spotkam? Kto będzie wychowawcą? Jacy będą nauczyciele? Również dla wychowawcy nie jest to czas łatwy. Kim są uczniowie? Z jakich szkół przyszli?...

Jednym ze sposobów na lepsze poznanie się (oprócz ław szkolnych) są spotkania integracyjne. To zadecydowało, że uczniowie klasy I Teb w dniu 8 września 2016 roku wraz z wychowawczynią Sylwią Remiszewską oraz panią pedagog Urszulą Modrzejewską udali się do Centrum Edukacji Ekologicznej na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie integracyjne.

Zbiórka przed szkołą, omówienie zasad bezpiecznego poruszania się i zachowania podczas wycieczek szkolnych, a także kilka słów od dyrektora szkoły - pana Andrzeja Gerusa i wyruszyliśmy.

W Centrum Edukacji Ekologicznej oprócz słonecznej pogody i ogniska czekały zabawy przygotowane przez panią pedagog, wychowawcę. Sami uczniowie róznież inicjowali gry, mające na celu zintegrowanie grupy i poprawieniu relacji klasowych.

Opracowała: Sylwia Remiszewska
wychowawczyni klasy I Teb