Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX – 2017”

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej. Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.

Kolejny raz fani języka angielskiego mieli okazję wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX ”, który odbył się 28 lutego 2017 r. w macierzystej szkole uczestników. 22 uczniów z klas I-IV ZSM-E w Ełku chciało zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone wciągu dwóch miesięcy.

Konkurs został przeprowadzony przez nauczycielkę języka angielskiego - panią Switłanę Ołdakowską.

Opracowała: Switłana Ołdakowska