Uroczysta inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Na początku spotkania został wprowadzony Poczet Sztandarowy i odśpiewany Hymn Państwowy. Dyrektor Szkoły mgr Andrzej Gerus przywitał grono pedagogiczne, rodziców i uczniów, a także pracowników administracji i obsługi życząc wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Pan Dyrektor wręczył pani Ewie Kisłowskiej akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.

W uroczystości wzięła udział Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Powiatu Ełckiego Mariola Jadwiga Raczyńska. Życzyła nauczycielom mnóstwa sukcesów, a uczniom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Następnie uczniowie pod kierunkiem nauczyciela historii Pana Sławomira Wantucha przedstawili krótką historię wybuchu II wojny światowej.

W dalszej części uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i od tego momentu stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.

Na koniec uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkanie.

Opracowała: Bogumiła Kulesza