MECHANICZNI NA PODIUM

W dniu 24 września 2015 r. w Stradunach 9-osobowa reprezentacja Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku wzięła udział w XVII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”. W zawodach rywalizowały warmińsko-mazurskie i podlaskie szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Łącznie startowało blisko 1000 młodych biegaczy.

Nasza szkoła w swojej kategorii wiekowej uplasowała się na wysokim trzecim miejscu!

Sukces jest tym bardziej cenny, ponieważ „Mechaniak” ze zrozumiałych względów reprezentowali sami chłopcy, a w klasyfikacji drużynowej sumowane są punkty zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza Mateusz Kwiatkowski, który zwyciężył w biegu mężczyzn dla szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja “Mechaniaka”: Emil Wysocki, Mateusz Fil, Kamil Gniedziejko, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Dzięgielewski, Sebastian Fiebrich, Radosław Imko, Krzysztof Babiński, Michał Rytel.

Naszym sportowcom serdecznie gratulujemy!!!

Opracował: Janusz Limberger