Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m

Dzień 30 września na stałe wpisze się w annały historii naszej szkoły, wszak tego dnia drużyna Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych zdominowała Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10X1000 m. Podopieczni Janusza Limbergera znakomicie radzili sobie na trasie biegu położonej w okolicy Jeziora Ełckiego, odnosząc zdecydowane zwycięstwo. Lekkoatleci z naszej szkoły wyprzedzili drużynę Zespołu Szkół nr 2 o blisko półtorej minuty, zaś nad ekipą I LO uzyskali prawie dwuminutową przewagę.

W tegorocznej edycji mistrzostw powiatu wystartowały cztery szkoły w kategorii mężczyzn i dwie wśród kobiet. Najlepsze drużyny wśród mężczyzn i kobiet zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 23 października w Nowym Mieście Lubawskim.

Drużynę ZSM-E stanowili: Mateusz Nawrocki, Patryk Butyński, Krzysztof Babiński, Sebastian Duba, Kamil Elbich, Adam Brzostowski, Mateusz Skonieczka, Michał Rytel, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Fil oraz dwaj zawodnicy rezerwowi: Karol Staszewski i Emil Wysocki.

Naszym zawodnikom gratulujemy!!!

Klasyfikacja końcowa: