Rozstrzsygnięcie II edycji konkursu „Moje motoryzacyjne inspiracje”

W dniu 23 kwietnia 2016 r. podczas Dni Otwartych w naszej szkole rozstrzygnięto oraz przyznano nagrody i wyróżnienia II edycji szkolnego konkursu fotograficznego pt: „Moje motoryzacyjne inspiracje”.

Celem konkursu było rozbudzenie wrażliwości estetycznej na piękno i kształtowanie umiejętności artystycznego spojrzenia uczniów na otaczający nas świat techniki motoryzacyjnej. Konkurs ten umożliwił rozwinięcie wśród młodych ludzi pasji fotografowania. Temat II edycji konkursu wymagał od uczestników uchwycenia obiektywem wyjątkowego piękna osobliwości ze świata szeroko pojętej motoryzacji. Do konkursu uczniowie z naszej szkoły zgłosili 20 prac.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami konkursowymi, komisja w składzie:
pani mgr inż. Ewa Wysocka - dyrektor szkoły
pani mgr Agata Sewastianowicz - wicedyrektor szkoły
pan mgr Jan Wawiórka - pomysłodawca konkursu
podjęła decyzję o przyznaniu:
Wyróżnienia oraz nagrody specjalnej, którą otrzymał Adam Gajownik, uczeń kl. I tme;
I-go miejsca oraz nagrody głównej, którą otrzymał Jakub Gudowski, uczeń kl. II t;
II-go miejsca oraz nagrody, którą otrzymała Ola Zielińska, uczennica kl. III ts;
III-go miejsca oraz nagrody, którą otrzymał Arkadiusz Wiśniewski, uczeń kl. I tme;
Wyróżnienie otrzymał Piotr Dąbrowski, uczeń klasy I tme.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do dalszego poszukiwania inspiracji.

Prace konkursowe oraz inne fotografie o tematyce motoryzacyjnej możemy oglądać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w naszej szkole.

Opracował: Jan Wawiórka