Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych

DOMINATORZY Z MECHANIAKA

Bardzo dobrze w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych zaprezentowali się uczniowie ZSM-E. Nasi zawodnicy rywalizowali na dystansie 2000 m. Tegoroczne mistrzostwa rozegrane zostały 12 października na Plaży Miejskiej w Ełku. Do rywalizacji o miano najlepszego „przełajowca” przystąpiło ponad 30 uczniów z następujących szkół: I LO, ZS nr 1, ZS nr 2, ZSM-E, ZDZ, ZS nr 5 oraz ZS nr 6.

Miło jest nam zakomunikować, że mistrzem powiatu ełckiego został Mateusz Kwiatkowski, który minimalnie wyprzedził Sebastiana Dubę. Obaj zawodnicy to uczniowie naszej szkoły. Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Radosław Ksepko (ZS nr 1), a tuż za podium (na 4 miejscu) uplasował się kolejny „mechaniczny” - Patryk Butyński. Pozostałe miejsca naszych zawodników: Michał Rytel – 11 pozycja oraz Mateusz Nawrocki – 13 pozycja. Najlepsi zawodnicy wywalczyli sobie kwalifikację do finału wojewódzkiego. Opiekę nad naszymi sportowcami sprawował Janusz Limberger.

Naszym biegaczom serdecznie gratulujemy.

Opracował: Janusz Limberger