Piłkarze "Mechaniaka" w półfinale wojewódzkim

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS zaprezentowali się piłkarze naszej szkoły. Podopieczni Janusza Limbergera (grającego trenera), w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Orzyszu zajęli drugie miejsce. Dzięki temu nasi piłkarze zapewnili sobie udział w półfinale wojewódzkim.

Turniej rozegrany został 8 marca na hali MOSiR-u w Orzyszu.

W swoim pierwszym pojedynku ZSM-E pokonał ekipę Dekady Orzysz 3:0 (bramki: Łukasz Stankiewicz, Rafał Puczydłowski i Piotr Poniatowski). Niestety, w drugim meczu „mechaniczni” musieli uznać wyższość drużyny z Białej Piskiej, ulegając swoim przeciwnikom 2:4 (bramki: Daniel Murawski, Adam Lekenta). W decydującym o awans do półfinału wojewódzkiego pojedynku nasza drużyna rozgromiła BOMIR Orzysz 5:0 (bramki: Daniel Murawski – 2, Adam Lekenta, Piotr Poniatowski i Janusz Limberger). Dzięki temu zwycięstwu ZSM-E uplasował się na drugim miejscu w turnieju, dającym awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 marca.

Łącznie do rywalizacji w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS przystąpiło 53 zespoły podzielone na 9 grup terytorialnych. Do półfinałów awans wywalczyło sobie 18 najlepszych ekip z Warmii i Mazur.

Naszą szkołę reprezentowali: Adam Lekenta, Łukasz Stankiewicz, Daniel Murawski, Rafał Puczydłowski, Bartek Andryszewski, Karol Staszewski, Sebastian Duba, Piotr Poniatowski, Janusz Limberger.

Opracował: Janusz Limberger