XLI OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ

24 października 2014 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku przeprowadzono zawody szkolne I stopnia XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej, które polegały na wskazaniu poprawnych odpowiedzi na 15 pytań testowych i na rozwiązaniu trzech zadań spośród sześciu. W zawodach wzięło udział 18 uczniów klas technikum elektrycznego, elektronicznego, mechatronicznego, pojazdów samochodowych i mechanicznego.

Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji prac przesłano do oceny karty odpowiedzi i rozwiązania zadań następujących uczniów: Piotr Milewski, Karol Haraburda, Dariusz Chiliński.

Pragnę jednocześnie z wielką radością poinformować, że dwóch uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku: Karol Haraburda (uczeń klasy drugiej technikum mechatronicznego) i Piotr Milewski (uczeń klasy czwartej technikum elektronicznego) zakwalifikowało się do zawodów okręgowych XLI Olimpiady Wiedzy Technicznej, które odbędą się 9 stycznia 2015 roku w Olsztynie.

Naszym uczniom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w Olsztynie!

Opracował: Andrzej Gerus - przewodniczący szkolnej komisji