Nasi w Druskiennikach

Grupa uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu ełckiego, osiągająca najlepsze wyniki w nauce, wraz ze swoimi nauczycielami, w dniach 5-6 lipca 2014 r., miała przyjemność zwiedzić kurort Druskienniki na Litwie. Nasza szkołę reprezentowali: uczeń klasy III Technikum Pojazdów Samochodowych – Tobiasz Tyszko, oraz opiekun, nauczyciel przedmiotów zawodowych p. Sebastian Hładun. Wizyta odbyła się w ramach projektu „Discover Druskininkai” zorganizowanego przez tamtejsze Centrum Informacji Turystycznej i Biznesowej w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Ełku.

W programie wizyty zaplanowano grę terenową, w ramach której grupa poznała najbardziej charakterystyczne punkty turystyczne na tzw. Drodze Soli – największym bogactwie Druskiennik. Grę realizowano zarówno pieszo jaki i rowerem.

Opracował: Sebastian Hładun