Wykaz zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań

Lp. Nazwisko i imię realizującego Nazwa zajęć Termin
1. Borowski Piotr Organizacja i przeprowadzenie kursu SEP do 1 kV luty - marzec 2017
2. Brzostowski Mirosław Koło Entuzjastów Motoryzacji (KEM) dla uczniów klas 1-2 poniedziałek 14.20 - 15.05
3. Brzozowska Hanna Zajęcia przygotowujące uczniów klasy III TS do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie M.18 środa 14.20 - 15.05
4. Brzozowska Hanna Zajęcia przygotowujące uczniów do Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Motoryzacyjnego II semestr
5. Ciołkowska Anna Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego poniedziałek lub środa 14.20 - 15.05
6. Fiszer Paweł Zajęcia sportowe przygotowujące do zawodów  
7. Gałecka Joanna Zajęcia przygotowujące do egzminu maturalnego z fizyki piątek 14.20 - 15.05
8. Grzegorczyk Barbara Scratch - komiksowa przygoda z programowaniem II semestr
9. Hładun Sebastian Montaż urządzeń elektronicznych - "Koło elektronika"  
10. Kamińska Wioleta Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki - poziom podstawowy i rozszerzony wtorek 13.30 - 15.05
11. Kamińska Wioleta Zajęcia wyrównawcze z matematyki - klasa 1ts poniedziałek 14.20 - 15.05
12. Kisłowska Ewa Zajęcia wyrównawcze z mechatroniki dla klasy 4tme poniedziałek, piątek 14.20 - 15.05
13. Koniecko Radosław Zajęcia rekreacyjno-sportowe (koszykówka) środa 19.00
14. Kuczyńska Joanna Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego wtorek 13.30 - 14.15, środa 13.30 - 14.15
15. Kulesza Bogumiła Klub Przyjaciół Biblioteki  
16. Lenkowski Zenon Zajęcia pozalekcyjne: Jak być kreatywnym? Przygotowania do konkursów oraz oplimpiad. wtorek, czwartek 14.20 - 15.05
17. Limberger Janusz Zajęcia sportowo-rekreacyjne przygotowujące uczniów do zawodów sportowych  
18. Ołdakowska Switłana Zajęcia dodatkowe dla klas czwartych, przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego środa 14.20 - 15.05
19. Piktel Małgorzata Zajęcia fakultatywno-konsultacyjne z matematyki poniedziałek 14.20 - 15.05, wtorek 13.30 - 14.15
20. Remiszewska Sylwia Zajęcia fakultatywno-konsultacyjne - Bezpiecznie w szkole, bezpiecznie w domu, bezpiecznie w pracy wtorek lub czwartek 14.20 - 15.05
21. Romatowski Edward Zajęcia fakultatywno-konsultacyjne dla klasy 1teb wtorek 14.20 - 15.05
22. Stępień Wioletta Zajęcia z języka polskiego przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego poniedziałek 14.20 - 15.05
23. Stępkowski Przemysław Zajęcia artystyczne - przygotowanie uczniów do występów w programie artystycznym podczas uroczystości szkolnych poniedziałek 14.20 - 15.05
24. Supińska Anna Zajęcia z podstaw elektrotechniki i elektroniki poniedziałek 14.20 - 15.05
25. Supiński Marek Zajęcia dodatkowe dla klasy 3sd przygotowanie do egzminu z kwalifikacji M.12 poniedziałek 12.40 - 13.25
26. Wantuch Sławomir Zajęcia pozalekcyjne - "Spotkanie z historią" pierwsza sobota miesiąca
27. Wawiórka Jan Zajęcia pozalekcyjne - "Rozwijamy swoje pasje"  
28. Wilczewska Justyna Zajęcia wspierające rozwój ucznia w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (fizyka i chemia) środa 14.15 - 15.05

Kontakt
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku
ul. Armii Krajowej 1
19-300 Ełk

tel./fax: 87 610 31 09

e-mail: zsme@elk.edu.pl

Organ prowadzący
BIP